Brno – Stejně jako v loňském roce spolu změří síly fanoušci brněnských fotbalistů i hokejistů doplněné o fanklub nizozemského Heereneveenu a tým brněnských expatů The Immigrant. O obhajobu prvenství se pokusí domácí výběr Lužánky United složený převážně z fanoušků, brigádníků a bývalých fotbalistů.

starobrno luzanky cup loga

14237667_10154513882108739_4629670823018571041_n

Hraje se systémem každý s každým podle pravidel FIFA, ve zkráceném čase 2×20 minut. Program letos startuje již v pátek odpoledne dvěma předehranými zápasy fanoušků Komety, kteří se v sobotu odpoledne chystají fandit svému týmu v Rondu při utkání Ligy mistrů.

Vstup je Bránou borců ze severní strany stadionu. Fanoušci jsou povinni dodržovat návštěvní řád a dbát pokynu pořadatelů.
Po skončení turnaje je stejně jako loni plánován přesun do brněnského pivovaru na Den Starobrna, hlavního partnera turnaje.

Marek Fišer 776146622 verimezbrojovce@gmail.com

Reprezentační přestávku vyplní mezinárodním turnaj fanoušků Starobrno Lužánky Cup 2017